ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ ШУЛЬГИ НАТАЛІЇ ВОЛОДИМИРІВНИ

20 жовтня 2014 р. на спільному засіданні кафедри соціальної педагогіки, соціальної роботи та історії педагогіки, а також кафедри англійської мови та методики її викладання відбувся попередній захист дисертаційного дослідження Шульги Наталії Володимирівни на тему «Організаційно-педагогічні засади розвитку полікультурної освіти у вищих навчальних закладах Великої Британії», спеціальність 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки, науковий керівник кандидат педагогічних наук, доцент Бріт Надія Михайлівна.

ШульгаПрисутніми були завідувач кафедри соціальної педагогіки, соціальної роботи та історії педагогіки кандидат педагогічних наук, доцент Албул Ірина Володимирівна, декан факультету іноземної філології кандидат педагогічних наук, доцент Бріт Надія Михайлівна, заступник декана з наукової роботи факультету іноземної філології кандидат філологічних наук, доцент Піонтковська Тетяна Олександрівна, рецензенти: доктор педагогічних наук, доцент Заболотна Оксана Адольфівна, доктор педагогічних наук, доцент Коляда Наталя Миколаївна та члени обох кафедр.

Шульга 1

Бажаємо молодому науковцю подальших успіхів!!!

" data-title="ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ ШУЛЬГИ НАТАЛІЇ ВОЛОДИМИРІВНИ">

Шульга 1

Бажаємо молодому науковцю подальших успіхів!!!