Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
24.02.2020
Офіційний сайт УДПУ

ПІДГОТОВЧА РОБОТА ДО КОНФЕРЕНЦІЇ

14.10.2013

10 жовтня 2013 року під керівництвом декана факультету іноземної філології кандидата педагогічних наук, доцента Надії Бріт відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до міжнародної науково-практичної конференції «Наука і освіта у глобалізованому світі: традиції, сьогодення, перспективи». Конференція відбудеться 17-18 жовтня 2013 року за підтримки Британської Ради в Україні. У конференції візьме участь близько 140 учасників із усіх регіонів України, а також іноземні партнери з США, Франції, Росії, Польщі, Узбекистану, Алжиру, Китаю.


DSC_2641

Під час засідання оргкомітету обговорювалися питання тематичного наповнення конференції, кола учасників, цілей та очікуваних результатів її проведення. Крім того, планується, що в рамках Конференції буде створено широкі можливості для представлення важливих нових науково-дослідних розробок у галузях романо-германської філології, методики навчання іноземних мов, компаративної педагогіки.

Формат проведення Конференції передбачає пленарне засідання, роботу в тематичних секціях, засідання круглого столу, тощо.