ПІДГОТОВКА ДО УЧАСТІ У ПРОГРАМАХ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ ЗА КОРДОНОМ

З 6 по 13 жовтня на факультеті іноземних мов відбуваються презентації-тренінги для студентів, зацікавлених у розширенні своїх пізнавальних можливостей та культурної обізнаності за кордоном. Такі заходи стали традиційними на нашому факультеті та допомагають здобувачам вищої освіти своєчасно зорієнтуватися у вирі академічних можливостей та подати конкурентноспроможний пакет документів для участі у конкурсах академічної мобільності. Підготовкою студентів займається канд. філ. наук, доцент Сушкевич О. В.
Під час тренінгів розглядаються наступні питання:
 Актуальні конкурси та можливості;
 Змішане навчання та ризики в умовах пандемії Covid-19;
 Вимоги до претендентів;
 Мовна підготовка до міжнародної сертифікації знань;
 Пакет документів: як підготувати та на що звернути увагу.

Запрошуємо на наші зустрічі!

" data-title="ПІДГОТОВКА ДО УЧАСТІ У ПРОГРАМАХ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ ЗА КОРДОНОМ">

Під час тренінгів розглядаються наступні питання:
 Актуальні конкурси та можливості;
 Змішане навчання та ризики в умовах пандемії Covid-19;
 Вимоги до претендентів;
 Мовна підготовка до міжнародної сертифікації знань;
 Пакет документів: як підготувати та на що звернути увагу.

Запрошуємо на наші зустрічі!