ПІДГОТОВКА БАКАЛАВРІВ УНІВЕРСИТЕТУ ДО СКЛАДАННЯ ЄВІ З ІНОЗЕМНИХ МОВ

Єдиний вступний іспит передбачає виконання екзаменаційної роботи (тесту) з іноземної (англійської, або німецької, або французької, або іспанської) мови. Тестові завдання з іноземних мов укладаються відповідно до Програми зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов (англійська, іспанська, німецька, французька) для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 28 березня 2019 року No 411 (далі – Програма No 411), за винятком завдань частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух».
Кафедрою іноземних мов факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини організовано чітку роботу щодо підготовки до ЄВІ студентів всіх факультетів університету. Викладачі кафедри проводять заняття у дистанційному режимі із використанням пакетів спеціалізованого хмарного програмного забезпечення та інструментів для спільної роботи, зокрема Google Meet, Zoom. Слухачі курсів можуть обирати зручний для себе час для навчання.

За детальною інформацією кожен студент може звернутися до координатора з профорієнтаційної роботи свого факультету. Випускники інших ЗВО, що планують продовжувати навчання на ОС Магістр в УДПУ імені Павла Тичини, також мають можливість відвідувати курси безкоштовно.
Для запису на дистанційні курси ЄВІ звертайтесь за такими номерами телефонів : 096-033-96-33; 063-149-79-88.

" data-title="ПІДГОТОВКА БАКАЛАВРІВ УНІВЕРСИТЕТУ ДО СКЛАДАННЯ ЄВІ З ІНОЗЕМНИХ МОВ">

На сьогодні, в епоху глобалізації та євроінтеграції, однією з важливих умов побудови успішної кар’єри є вільне володіння іноземними мовами. Відповідно до «ПОРЯДКУ організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти» затвердженого Міністерством освіти і науки України 05 квітня 2019 року № 441 прийом вступників до магістратури буде відбуватись за результатами єдиного вступного іспиту (ЗНО) з іноземної мови та складання єдиного фахового вступного випробування.