ПЕРШИЙ КРОК У НОВЕ ЖИТТЯ

31 серпня 2014р. на передодні Дня Знань у стінах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася посвята першокурсників у студенти. На початку урочистостей хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців та мирного населення України.

посвята 2014.jpg7

З вітальним словом виступила ректор університету член-кореспондент НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Побірченко Наталія Семенівна.

посвята 2014.jpg13

З найкращими побажаннями до студентів звернулись почесні гості свята: Заступник міського голови Кирилюк Людмила Миколаївна,

посвята 2014.jpg12

доктор габілітований, професор, проректор з науки Державної вищої школи професійної освіти у місті Лєшно, почесний професор нашого університету Алексанр Миколайчак,

посвята 2014.jpg11

а також доктор габілітований, професор Познаньського університету імені Адама Міцкевича Богдан Вальчак,

посвята 2014.jpg10

генеральний директор публічного акціонерного товариства «Уманьферммаш», заслужений машинобудівник України Ліпкан Анатолій Васильович.

посвята 2014.jpg9

Міжнародний студентський гімн «Гаудеамус», який звучав на завершення свята, засвідчив входження першокурсників до великої дружньої родини студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

посвята 2014.jpg6

Особливо святково виглядали в мантіях магістри факультету іноземної філології, для них це також нова сходинка до вершини знань.

посвята 2014.jpg5

Свято продовжилося на територіях факультету іноземної філології. Батьки та студенти мали нагоду ознайомитися з історією, традиціями факультету, навчальними кабінетами.

посвята 2014.jpg3

Збори першокурсників відкрила декан факультету іноземної філології кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України Надія Михайлівна Бріт.

посвята 2014.jpg2

Збори відбувалися за присутності адміністрації факультету іноземної філології та кураторів академічних груп першого курсу.

Заступник декана з гуманітарно-соціалізаційних питань Алла Степанівна Гембарук змалювала специфіку позанавчальної діяльності факультету.

посвята 2014

Про перспективи участі студентів в різноманітних міжнародних програмах і фондах повідомив заступник декана з міжнародної діяльності Петро Миколайович Грабовий.

посвята 2014.jpg1

Усі виступаючі бажали першокурсникам успіхів у новому для них статусі та висловили сподівання, що вони стануть гідними високого звання – студент факультету іноземної філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

посвята 2014.jpg4

" data-title="ПЕРШИЙ КРОК У НОВЕ ЖИТТЯ">