ПЕРШІ КУРАТОРСЬКІ ГОДИНИ НА ФАКУЛЬТЕТІ

По завершенні урочистостей посвяти у студентство куратори запросили студентів на першу кураторську годину, а для батьків було запропоновано екскурсію факультетом. Куратори окреслили перспективний план роботи груп на наступний рік, а студенти, нестримували своєї цікавості щодо позанавчальних можливостей та міжнародної діяльності на факультеті.

Вже традиційною на факультеті для першого дня є прогулянка в парку «Софіївка», де студенти мають змогу поділитись першими враженнями про університет та познайомитись ближче.

Студенти 11 групи разом з куратором Галай Оленою Валентинівною вирушили найпершими. Під час прогулянки студенти поділились позитивними враженнями від першого дня у стінах Alma Mater та отримали заряд позитиву перед першим днем навчання.

DSC07066

Оскільки переважна більшість студентів 12 групи приїхали із інших міст прогулянка для них стала справжньою екскурсією завдяки ерудованості та доброзичливості Анастасії Бень, яка в мить перетворилась на “екскурсовода” і ознайомила одногрупників із “перлиною” рідного міста. Під час прогулянки студенти також поділились власними досягненнями, інтересами та амбіціями. Спільно проведений вечір подарував заряд позитивної енергії та зблизив студентів.

DSC07104

Студенти 14 групи зі своїм куратором Суржиковою Юлією Сергіївною відвідали дендрологічний парк “Софіївка”. Прогулюючись парком, студенти краще познайомилися один з одним, прослухали екскурсію про Софіївку, дізналися безліч міфів та легенд. Першокурсники обговорили перспективи позанавчальної діяльності групи, розповіли про свої хоббі та таланти. Вечір пройшов весело та жваво і приніс задоволення і позитивні емоції студентам-новачкам та їх куратору.

DSC_0077
Не зважаючи на вражаючу чисельність китайців у світі, на факультеті іноземної філології їх, а, точніше, студентів 15 групи спеціальності англійська мова та література та китайська мова, лише 10 – найкраща кількість для окреслення перспектив, започаткування традицій і ведення діалогів у Китайській альтанці.

P1190026.jpg1

" data-title="ПЕРШІ КУРАТОРСЬКІ ГОДИНИ НА ФАКУЛЬТЕТІ">