ПЕРЕМОГА У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ ІЗ WEB – ДИЗАЙНУ ТА КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ

Вінницького національного технічного університету.
За підсумками проведеного конкурсу, студенти ІІ курсу факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини здобули призові місця! Учасникам конкурсу необхідно було виконати роботу на тему туризму : автомобільного, водного, гірського, гастрономічного, дитячого, музейного, космічного, студентського, фототуризму, медичного, екскурсійного туризму та інші.
Професійне журі конкурсу до складу якого входять провідні спеціалісти з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, визначили переможців у кількох номінаціях.
В номінації «Краща 2D-векторна графіка» Олена Кравець, студентка 21групи, здобула почесне ІІІ місце. У номінації «Краща 2D-растрова графіка» здобув Богдан Кравченко, студент 22 групи, здобув ІІІ місце. У номінації «Кращий фотоколаж» Марія Салипа, студентка 23 групи, здобула ІІ місце. Переможці отримали від організаторів конкурсу дипломи, а учасники – сертифікати.
«Інформаційні технології зараз на піку популярності. На мою думку, кожен повинен мати навички роботи в цій сфері, щоб бути сучасним. Саме тому, коли я дізналася про інтернаціональний бліц-конкурс із вб-дизайну та комп’ютерної графіки, вирішила спробувати свої сили і в цьому напрямку. Це нова для мене сфера, тому було цікаво відкрити її для себе. Я із захопленням працювала над створенням малюнка, адже творчість – це саме те, що я люблю! Щаслива, що мені вдалося вибороти ІІІ місце, адже я лише початківець і вже маю такий результат! Це ще раз доводить, що не треба боятися змін – варто пробувати!Надзвичайно круто, що тепер маю ще одне корисне вміння і сподіваюся на майбутні досягнення з інформаційно-комунікаційних технологій!» Саме так характеризує свою участь одна з учасниць конкурсу, Олена Кравець.

Кравченко Богдан зазначає, що давно мріяв реалізувати свій задум створення 2D графіки. І ось це йому вдалося. Богдан якнайкраще намагався реалізувати малюнок, передаючи саме те відчуття величі і захоплення, яке без перебільшень має Ейфелева вежа, масивна і прекрасна водночас!
Участь у таких конкурсах ще раз доводить, що студенти факультету іноземних мов мають безліч талантів і впевнено проявляють їх у найрізноманітніших сферах.

Вітаємо всіх наших призерів з перемогою та бажаємо подальших успіхів у творчій та науковій діяльності!

" data-title="ПЕРЕМОГА У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ ІЗ WEB – ДИЗАЙНУ ТА КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ">

Відкритий Міжнародний конкурс із WEB – дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів ЗВО цьогоріч відбувався протягом лютого 2022 на базі Вінницького національного технічного університету.