ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА В ЛІТНІХ ОЗДОРОВЧИХ ТАБОРАХ 2013

Студенти ІІІ курсу факультету іноземної філології УДПУ імені Павла Тичини проходять навчальну педагогічну практику в літніх оздоровчих таборах у VІІІ семестрі потягом трьох тижнів у різних куточках України.

Вельган Лариса Іванівна, студентка 33 групи, яка вдосконалювала свої вміння та набиралася досвіду роботи з дітьми в Позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Алые паруса» селища Затока Одеської області, поділилася своїми враженнями: «Час пролетів надзвичайно швидко та залишив масу позитивних спогадів, що зігріватимуть душу та викликатимуть посмішку. Для дітей було розроблено цікаву програму відпочинку: походи на пляж, конкурсні програми, змагання, пляжний волейбол. Було запрошено викладача танців для проведення майстер класу, організовано виховний захід до «Дня Нептуна». Сонце, море, пляж та вир незабутніх емоцій стали невід’ємною частиною їхнього відпочинку.»

Дельфін та його русалоньки

Танцювальний майстер клас

Безымянный31

Конкурс «Кращий замок з піску

Безымянный33

Конкурс «Корабель з підручних матеріалів»

Кондель Олена Олександрівна, студентка 31 групи проходила практику в пришкільному таборі «Веселка» на базі ЗОШ I-III ступенів с. Сальниці Хмільницького району Вінницької області: «Табір виявився надзвичайно чудовим, який забезпечив дітям гарний настрій та відпочинок, приємні враження від перебування в ньому. Учні проводили свій час не лише цікаво, але й корисно, вони стали здоровішими, самостійнішими, сильнішими як фізично, так і духовно. Усі заходи, які проводилися з учнями, сприяли працездатності школярів, поліпшували їх психофізіологічний стан. Особливо запам’яталися дітям такі масові заходи, як зубний проект, Вільний удар (Free Kick), флешмоб та спортивні свята.»

У виховному заході «Зубний проект» брали участь учні з 2-го по 10 класи. Захід проводили Кондель Олена та волонтери Корпусу миру з Америки Моллі Рівкін (Molly Rivkin), Алекс Ітон (Alex Eaton) та лікаря-стоматолог Чеховський Роман В’ячеславович. Дітям розповідали як правильно чистити зуби та доглядати за ротовою порожниною; показали презентацію та мультфільм про зуби; провели надзвичайно цікаву гру. По завершенню заходу усі учні отримали зубний набір.

1

2

3

4

5
Інший захід мав назву «Вільний удар» (Free Kick) – це спільний проект Корпусу миру США в Україні та благодійної організації «Грассрут Соккер», спрямований на боротьбу з епідемією ВІЛ/СНІД в Україні шляхом залучення молоді 14-18 років до футболу. Протягом трьох днів в ньому брали участь учні 9-11 класів з таких сіл, як Сальниця, Жданівка і Качанівка. Всі були поділені на 3 групи і в кожній групі було по 2 тренера. Протягом двох днів учням розповідали про ВІЛ/СНІД, проводилися різні ігри, які допомагали їм краще зрозуміти дану проблему. На третій день було організовано футбольний турнір та запрошено лікарів з Вінниці для проведення безкоштовного ВІЛ-тестування.

«Особисто для мене цей проект відіграв дуже важливу роль. По-перше, я дізналась багато корисної інформації про ВІЛ/СНІД, по-друге, я отримала гарну практику з англійської мови, так як завжди допомагала Моллі Рівкін з перекладом, і по-третє, це був важливий крок на шляху до оволодіння професією вчителя. Тут мені стали в нагоді мої знання з вікової психології та педагогіки. При спілкуванні з дітьми я зрозуміла, як важливо для них, коли до них ставляться з любов’ю, повагою та розумінням. Досвід, що я отримала у цьому таборі для мене є неоціненним.»

Free Kick7

Free Kick1

Free Kick2

Free Kick3

Free Kick4

Free Kick5

Free Kick6

Дашицька Олександра Русланівна студентка 33 групи проходила практику в літньому англійському таборі Уманської міської гімназії, виконуючи обов’язки помічниці вожатої загону «Bingo»: «За час практики я ознайомилась з основними видами виховної роботи в таборі. Я старанно готувалася до кожного заходу, використовуючи цікаві матеріали, проводячи ігри та конкурси, завжди допомагала учням у їхній роботі.»

61

91

71

" data-title="ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА В ЛІТНІХ ОЗДОРОВЧИХ ТАБОРАХ 2013">