ОСОБЛИВОСТІ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СТУДЕНТА В РІЗНИХ КРАЇНАХ СВІТУ

" data-title="ОСОБЛИВОСТІ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СТУДЕНТА В РІЗНИХ КРАЇНАХ СВІТУ">

19 листопада 2021 року завідувач кафедри іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини професор Безлюдна В.В. та доцент цієї ж кафедри Нестеренко І.Б провели виховний захід, присвячений Міжнародному дню студента (International Students’ Day ) на тему “Peculiarities of Student Day celebration in different countries of the world”. У заході взяли участь студенти I та II курсів немовних спеціальностей факультету початкової освіти. Мета виховного заходу полягала у вихованні у здобувачів вищої освіти потягу до вдосконалення своїх знань з англійської мови, формуванні вміння працювати в групі, активізації ініціативності та творчої діяльності. Упродовж виховного заходу студенти ознайомилися з традиціями та різними асоціаціями святкування Дня студента в Україні та різних країнах світу.