ОСОБЛИВОСТІ КЕРІВНИЦТВА НАВЧАЛЬНОЮ ТА ВИРОБНИЧОЮ ПРАКТИКАМИ

11 серпня 2022 року кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської мови та методики її навчання Бевз Олена Павлівна провела семінар на тему: «Особливості керівництва навчальною та виробничою практиками здобувачів вищої освіти ОС «бакалавр» та ОС «магістр» факультету іноземних мов у 2022 – 2023 навчальному році».
Педагогічна практика – надзвичайно важлива складова процесу підготовки здобувачів різних освітніх ступенів до професійної діяльності. Під час семінару методистів-керівників навчальної та виробничих практик було ознайомлено із положенням про організацію практик в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини та їхніми наскрізними програмами, структурою, метою, завданнями та графіком проходження. Особливу увагу було приділено інноваціям, що впроваджуватимуться у процес навчання.
Семінар став одним із важливих кроків підготовки факультету іноземних мов до плідної співпраці зі здобувачами вищої освіти, яким викладачі вчасно та з радістю нададуть усі необхідні рекомендації щодо проходження практик у новому навчальному році.

" data-title="ОСОБЛИВОСТІ КЕРІВНИЦТВА НАВЧАЛЬНОЮ ТА ВИРОБНИЧОЮ ПРАКТИКАМИ">