ОНЛАЙН-НАРАДА ЩОДО НАСТАНОВЧОЇ СЕСІЇ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

На факультеті іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини відбулась нарада щодо настановчої сесії студентів заочної форми навчання ОС «бакалавр» та «магістр» на платформі Google Meet.
Нараду розпочала декан факультету Ірина Постоленко, яка виступила з вітальним словом та ознайомила присутніх із особливостями організації освітнього процесу на факультеті, напрямами діяльності кафедр та професорсько-викладацьким складом факультету. Методист заочної форми Анна Опришко розповіла про роботу консультаційних пунктів, надала графік сесії студентам та пояснила студентам-заочникам як будуть відбуватися заняття на факультеті, поєднуючи як очне, так і дистанційне навчання.

Інженер-програміст факультету Анна Савчук пояснила студентам, які онлайн платформи та сайти можна використовувати під час навчання, а також надала детальну інструкцію стосовно організації занять використовуючи інформаційно-освітнє середовище Moodle.
Студенти мали змогу задавати запитання, були обговорені найважливіші організаційні питання.
Нарада пройшла в толерантній та дружній атмосфері.

" data-title="ОНЛАЙН-НАРАДА ЩОДО НАСТАНОВЧОЇ СЕСІЇ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ">

Нарада пройшла в толерантній та дружній атмосфері.