ОХОРОНА ЖИТТЯ ПЕРШ ЗА ВСЕ!

Декан факультету, канд. пед. наук, доцент Ірина Сергіївна Постоленко представила присутнім Наталію Петрівну Ткаченко, інженера з охорони праці, яка провела інструктаж з безпеки життєдіяльності та техніки безпеки під час перебування на педагогічній практиці у закладах освіти.
У ході зустрічі піднімалися питання про проходження медогляду здобувачами вищої освіти, про особливості організації практик дистанційно, у разі настання обставин, які унеможливлюють відвідування баз практик та оформлено журнал з техніки безпеки.

" data-title="ОХОРОНА ЖИТТЯ ПЕРШ ЗА ВСЕ!">

7 вересня 2021 року на факультеті іноземних мов відбулася зустріч групових керівників та методистів з навчальних та виробничих практик, які керуватимуть практиками здобувачів вищої освіти ОС «бакалавр» та «магістр» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у 2021-2022 н/р. з інженером з охорони праці.