Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
18.06.2018
 • Українська
 • English
 • Офіційний сайт УДПУ

  ОДИН РАЗ ЕРАЗМУС – ЗАВЖДИ ЕРАЗМУС!

  27.08.2017 Uncategorized

  Ми ніколи не могли уявити, що в нашому житті трапиться таке диво під назвою Еразмус. Ця програма мобільності студентів – неймовірний шанс, який випадає тільки один раз. Дізнавшись, що нам випала честь брати участь у цьому проекті, ми були надзвичайно схвильовані. Адже це не тільки можливість отримати інтернаціональний досвід в навчанні, це також можливість познайомитися з різними культурами, мовами, народами і традиціями.
  Португалія зустріла нас ласкаво та привітно, відкривши нову сторінку в нашому житті. Спочатку все було таким незвичним, але захоплюючим. Хотілося дізнатися, вивчити та побачити якомога більше. Незамінним досвідом та наукою для нас стало спілкування з викладачами та працівниками університету Порто. Також, було надзвичайно цікаво спілкуватися та знайомитися з іноземними студентами. За час навчання в університеті у нас з’явилися друзі з різних куточків світу: з Росії, Білорусі, Португалії, Казахстану, Грузії, Вірменії, Алжиру та навіть українці, які вже довгий час живуть із сім’ями в Порто.

  Академічна частина була надзвичайно цікавою та повчальною. У нас була можливість спілкуватись із автентичними носіями мови, дізнаватися більше із культури та історії англомовних країн. Університет забезпечений комп’ютерними класами, бібліотеками, культурними центрами, лабораторіями. Було дуже корисно збиратися разом, коли потрібно було попрацювати в групах або виконати якусь творчу роботу.
  Ще однією неймовірною складовою нашого навчання була можливість подорожувати. За пів року перебування в Португалії у нас була можливість відвідати Іспанію, Францію, Данію, Швейцарію, а також багато подорожувати країною, яка гостинно приймала нас в себе.

  Португалія – країна, котра не скупиться на гостинність. Про це говорять її люди, свята та традиції. Куди б ви не пішли, ви завжди зустрінете щиру посмішку, доброзичливість, бажання поспілкуватися та допомогти! Ми надзвичайно щасливі, що саме Португалія була країною нашого Еразмусу!
  Студентка 4 курсу
  Інга Каплюченко