ОБМІН МІЖ ВИКЛАДАЧАМИ ТА СТУДЕНТАМИ

Уже традиційним у контексті відзначення Міжнародного дня студента стало проведення Дня студентського самоврядування на факультеті іноземної філології, який має на меті обмін між студентами та викладачами – як на адміністративному, так і на академічному рівнях. Студентки 1 курсу 2 групи Альона Жданюк та 5 групи Юлія Танасійчук мали змогу вперше відчути себе викладачами, провівши заняття з практики усного та писемного мовлення. Теми, що вивчаються на цьому етапі навчання – свята та подорожі – дали змогу якнайрізноманітніше підготуватися до заняття.

день самоврядування

Студенти 12 групи залюбки переглянули відео про відзначення Нового року у різних країнах світу та презентували інформацію про свої улюблені свята. В кінці заняття усі дійшли висновку, що відзначення святкових днів – невід’ємна частина життя, адже не так важливо, скільки днів у нашому житті, як важливо, скільки життя у наших днях.

день самоврядування3 день самоврядування4

Студенти 15 групи продемонстрували свої знання з географії біля карти світу, підготували різноманітні презентації про свята, які їм до вподоби, а також переглянули фільм про свята інших народів – Рамадан, Хануку, Кванзу, Дівалі, свято врожаю та свято зимового сонцестояння.

день самоврядування1

Відео наштовхнуло студентів на думку, що потрібно бути толерантними до інших народів і, як би свята не називались, де б люди не жили, вони святкують любов і надію.

день самоврядування2

" data-title="ОБМІН МІЖ ВИКЛАДАЧАМИ ТА СТУДЕНТАМИ">