9.12.2019

ОБДАРОВАНИЙ СТУДЕНТ СЬОГОДНІ – ТВОРЧИЙ УЧИТЕЛЬ ЗАВТРА

27.02.2014 Uncategorized

Одним із видів роботи із студентами на факультеті іноземної філології є драматизація літературних творів, метою яких є прищепити інтерес до театральних дійств та сформувати навички з використання немовленнєвих виражальних засобів (міміки, жестів, відповідних рухів).

Оскільки наші студенти – майбутні педагоги, вони мають уміти навчити учнів розуміти зміст дійства вистави, театральний образ як живу акторську дію з використанням засобів мовлення, міміки, жестів, рухів, співпереживати персонажам, оцінювати свої вчинки та вчинки товаришів, порівнювати їх із вчинками персонажів вистави, наслідувати позитивних героїв вистави.

білосніжка1
25 лютого на факультеті іноземної філології відбулося відкрите практичне заняття з англійської мови, присвячене театральному мистецтву. Студенти 52 групи інсценізували казку “Snow White” Братів Грім англійською мовою.

білосніжка 4

Студенти заздалегідь написали сценарій та підготували декорації, а також підготували костюми до образів казки.

білосніжка

Дійство подарувало надзвичайне задоволення як викладачам, так і студентам, оскільки такі заняття з англійської мови мають особливо піднесену атмосферу.

білосніжка2

Запропонували до реалізації цього задуму викладачі кафедри англійської мови та методики її викладання – к.пед.наук, доцент Постоленко Ірина Сергіївна та викладач Візняк Ірина Василівна.

білосніжка3