Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
10.12.2019
Офіційний сайт УДПУ

НОВОРІЧНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС

27.12.2013 Uncategorized

Ніщо не може зрівнятися із подарунком, який виготовлений власними руками. Щоб не помилитися з подарунком, обирайте листівки. Краса вітальної картки покликана передати не лише почуття, які важко виразити в словах, а й поліпшити настрій тієї людини, якій вона призначена.

До свята Нового року у межах факультативу “Гіди-перекладачі” для учнів 10 та 11-х класів педагогічного ліцею (загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів ім. Ю. О. Гагаріна – педагогічний ліцей) відбувся майстер-клас із підписання новорічних листівок іноземною мовою.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Учні дізналися про історію, культуру створення та відсилання, правила оформлення та підпису офіційних та неофіційних листівок, які стали перетворюватися в цілі твори мистецтва.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Учні власноруч виготовили та підписали англійською мовою листівки для своїх друзів, родичів та вчителів. Такі вітальні картки на відміну від поштових листівок сприймаються як щось незвичайне як тими, кому вони призначені, так і тими, хто їх виготовив власними руками.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Майстер-клас провела Гут Наталя Василівна, координатор з питань діяльності педагогічного ліцею від факультету іноземної філології.