16.12.2019

НОВІТНІ МЕТОДИ НАВЧАННЯ НА ПАРАХ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

06.05.2015 Uncategorized

Новаторський статус учителя іноземної мови в системі нормативно-розвиваючого навчання надає йому свободу дій в методико-дидактичній діяльності та у всіх його ініціативах. Навколо особистості студента зосереджуються всі дидактичні ініціативи.

Для досягнення комунікативної компетенції студентів викладач кафедри теорії та практики іноземних мов кандидат педагогічних наук Кришко Анна Юріївна використовує новітні методи навчання, що поєднують комунікативні та пізнавальні цілі.

image1

Так, з метою вдосконалення навичок роботи в ситуації уроку-екскурсії та уміння логічно висловлювати думки, студенти 12 групи Історичного факультету на одному із практичних занять з іноземної мови відвідали дендрологічний парк «Софіївка», де прослухали англійською мовою історію його заснування і особливості туристичних об’єктів парку.

image2

На думку Кришко Анни Юріївни, такий метод сприятиме розкриттю творчого потенціалу студентів та розвитку навчально-комунікативного процесу, формуванню майбутніх свідомих патріотів своєї країни, толерантних громадян світу. А це забезпечує входження України до європейського освітянського простору.