25.02.2020

НОВІ УЧАСНИКИ МІЖНАРОДНОЇ ПРОГРАМИ EMINENCE

10.09.2015 Uncategorized

Студенти 41 групи факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Марина Клименко та Григорій Веселовський, стали переможцями програми Eminence і відбули на навчання до Швеції, Мальме. Марина та Григорій щиро діляться своїми враженнями. «Eminence – це наш перший досвід навчання закордоном. Але хвилювання відійшли на задній план, тому що після прибуття в місто нас закрутило у вирі нових вражень, знайомств і емоцій. Перші тижні перебування були відведені адаптації, вступним лекціям, екскурсіям і team-building. Зараз вже почалися заняття, де з перших лекцій стає зрозуміло, що тут місце безмежних можливостей для розширення свого світогляду і здобуття безцінного досвіду. Ми вдячні викладацькому складу університету за підтримку і багаж знань, який ми отримали і продовжуємо отримувати. Обіцяємо докласти максимум зусиль, щоб використати цей досвід у повній мірі і довести, що цей шанс нам випав недарма».

2YSA-tm1AMIDI6L7BNK-5g
Марина Клименко, Григорій Веселовський