НОВІ КРОКИ ПРОЕКТУ «ВЧИТЕЛЬ НОВОГО ПОКОЛІННЯ»

IMG_11415-7 червня в рамках проекту, реалізацію якого ініціювали Міністерство освіти і науки України і Британська Рада в Україні, в м. Чорноморське відбувся тренінг для членів робочої групи. Наш університет представляли Оксана Заболотна, координатор міжнародної діяльності УДПУ, професор кафедри практики іноземних мов, Алла Гембарук, заступник декана факультету іноземної філології з гуманітарно-соціалізаційних питань, доцент кафедри англійської мови та методики її викладання, і Олена Бевз, заступник декана факультету іноземної філології з педагогічної практики, старший викладач кафедри англійської мови та методики її викладання.

IMG_5436Координаторами цієї частини проекту були Вікторія Іваніщева і Олександр Шаленко. Міністерство представляла Оксана Коваленко, головний спеціаліст Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОНУ, Національну академію педагогічних наук – завідувач лабораторії навчання іноземних мов Валерій Редько. Надзвичайно цінним було обговорення нагальних проблем в галузі шкільного навчання іноземних мов, у якому, крім представників Міністерства освіти і науки і Національної академії педагогічних наук, взяли участь методисти обласних інститутів післядипломної освіти.

IMG_5442

Сподіваємося, що таке партнерство забезпечить успіх проекту «Шкільних учитель нового покоління» і дасть українській молоді змогу володіти кількома іноземними мовами.

" data-title="НОВІ КРОКИ ПРОЕКТУ «ВЧИТЕЛЬ НОВОГО ПОКОЛІННЯ»">

IMG_5442