25.02.2020

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ ПО РОЗРОБЦІ НАЦІОНАЛЬНОГО СТАНДАРТУ МЕТОДИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ

17.04.2014 Uncategorized

Доцент кафедри англійської мови та методики її викладання Алла Гембарук, учасник спільного проекту МОН України та Британської Ради в Україні «Шкільний вчитель нового покоління», взяла участь у семінарі-тренінгу по розробці національного стандарту методичної підготовки майбутніх учителів іноземних мов, який тривав з 1417 квітня 2014 року у м. Вишгород. Семінар відбувався за керівництва консультанта проекту Рода Болайто, академічного директора Інституту навчання мов м. Норідж (Велика Британія).

проект

Учасники семінару отримали неоціненний досвід по укладанню програми з курсу методики викладання іноземних мов, яка внесе якісно нові позитивні зміни у систему фахової підготовки майбутніх учителів та стане основою для визначення подальших перспектив проекту.