EnglishUkrainian

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Переглядів 8
Доцент кафедри англійської мови та методики її викладання Алла Гембарук, учасник спільного проекту МОН України та Британської Ради в Україні «Шкільний вчитель нового покоління», взяла участь у семінарі-тренінгу по розробці національного стандарту методичної підготовки майбутніх учителів іноземних мов, який тривав з 1417 квітня 2014 року у м. Вишгород. Семінар відбувався за керівництва консультанта проекту Рода Болайто, академічного директора Інституту навчання мов м. Норідж (Велика Британія).

проект

Учасники семінару отримали неоціненний досвід по укладанню програми з курсу методики викладання іноземних мов, яка внесе якісно нові позитивні зміни у систему фахової підготовки майбутніх учителів та стане основою для визначення подальших перспектив проекту.

" data-title="СЕМІНАР-ТРЕНІНГ ПО РОЗРОБЦІ НАЦІОНАЛЬНОГО СТАНДАРТУ МЕТОДИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ">

проект