Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
19.07.2018
 • Українська
 • English
 • Офіційний сайт УДПУ

  НІМЕЦЬКА ОСІНЬ 2017

  13.10.2017 Uncategorized

  Є викладачі, які «живуть» своєю професією та призначенням…
  Є студенти, які дуже люблять робити фото, знімати відео, доносити суть і відкривати серця.
  А коли всі ці люди поєднуються однією ідеєю і потрапляють на одну хвилю – народжується ось таке дійство…
  12 жовтня 2017 року на факультеті іноземних мов кафедрою теорії та практики іноземних мов було проведено лінгвокультурну акцію «Німецька осінь», яка відбулася о 14.30 в аудиторії № 420 нового корпусу університету.
  Захід було приурочено до Дня німецької єдності (Tag der deutschen Einheit) – національного свята ФРН, яке відзначається в день об’єднання Західної і Східної Німеччини 3 жовтня 1990 року.

  Захід відбувся за присутності заступника декана з навчальної роботи Казак Юлії Юріївни, заступника декана з гуманітарно-соціалізаційних питань Слободяника Олександра Олександровича, завідувача кафедри теорії та практики іноземних мов професора Білецької Ірини Олександрівни та викладачів цієї кафедри, координатора діяльності ФАНТІК-клубу на факультеті іноземних мов Побережник Ольги Валентинівни.
  Організаторами свята виступили викладачі секції німецької мови кафедри теорії та практики іноземних мов доцент Кирилюк Марія Андріївна, старший викладач Казак Юлія Юріївна, викладач Ставчук Наталія Василівна за активної участі студентів II-IV курсів факультету іноземних мов, які вивчають німецьку мову як спеціалізацію.
  Легка, невимушена і водночас академічна атмосфера свята та традиційний заключний номер, що вразив енергетикою патріотизму німців Das alles ist Deutschland приємно вразили викладачів та студентів, викликали море оплесків!
  Німецька осінь! Сподіваємося на продовження цієї традиції!