Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
18.06.2018
 • Українська
 • English
 • Офіційний сайт УДПУ

  Німеччина

  Дата зміни інформації: 24.02.2017

  Німецька Служба Академічних Обмінів пропонує стипендії –
  1. Наукові стажування для викладачів ВНЗ та науковців
  Стипендії DAAD пропонують можливість іноземним науковцям провести дослідження та підвищити кваліфікацію у Німеччині. Метою цієї програми є, зокрема, підтримка коротких наукових стажувань для обміну досвідом та встановлення зв´язків з колегами з фаху.

  2. Наукові стипендії – короткі стипендії
  Стипендії DAAD пропонують можливість іноземним аспірантам та молодим вченим провести дослідження та підвищити кваліфікацію у Німеччині. Основною метою цієї програми є підтримка 1-6-місячних наукових проектів в рамках написання дисертацій

  3. Наукові стипендії – річні стипендії
  Стипендії DAAD пропонують можливість іноземним аспірантам та молодим вченим провести дослідження та підвищити кваліфікацію у Німеччині. Основною метою цієї програми є підтримка 7-10-місячних наукових проектів в рамках написання дисертацій.

  4. Наукові стипендії – повна аспірантура у Німеччині
  Стипендії DAAD пропонують можливість іноземним аспірантам та молодим вченим провести дослідження та підвищити кваліфікацію у Німеччині. Метою цієї програми є підтримка навчання в аспірантурі у Німеччині.

  5. Літні курси у Німеччині для іноземних студентів та випускників
  Ця стипендійна програма служить поглибленню знань німецької мови (загальна німецька, фахова німецька) та країнознавства.

  За детальною інформацією звертатися до відділу наукових досліджень, інновацій та міжнародного співробітництва УДПУ.