Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
26.02.2020
Офіційний сайт УДПУ

НЕЗАБУТНІ СПОГАДИ ПРО ФРАНЦІЮ

13.07.2015 Uncategorized

Мабуть немає такої людини, яка не хотіла б хоч раз побувати в Парижі, і в кожного на це будуть якісь власні причини: архітектура, історія, шопінг, висока мода, національна кухня, чи все разом взяте. Моя ж паризька мрія бере свій початок з далекого дитинства, коли я вздовж і впоперек перечитувала романи Дюма .Я вважаю себе найщасливішою людиною тому, що моя мрія здійснилася. Можливість поїхати до Франції подарувала адміністрація нашого факультету. Ми відвідали Собор Паризької Богоматері (Нотр-Дам-де-Парі), Ейфелеву Вежу, Музей Лувр, Базиліка Сакре-Кер, Тріумфальну арку Парижу, катались на човні по річці Сена, поринули у дитинство в Діснейленді, не оминули із візитом і Юнеско.
Для мене поїздка до Франції – це справжнє свято. Її культурна спадщина та багата історія вплинули на розвиток усього світу. Підтвердження цьому можна знайти і сьогодні в літературі, живописі, мові, архітектурі. Для чого далеко ходити – в кулінарії і одязі: цибульний суп, ранкова кава з круасаном, стиль від Коко Шанель.
Я закохалася в Париж. Тож, повернувшись звідти, мрію про нову поїздку й відзначаю на карті нові місця, які варто відвідати.

Parizh_Boboshko

Бобошко Вікторія, випускниця 51 групи 2015 року