НАВЧАННЯ В КИТАЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Привіт, мене звати Дарія Курінна. Я студентка факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини. У серпні 2019 року я отримала стипендію від уряду Китаю на навчання на магістерській програмі в Пекінському педагогічному університеті. Це з офіційного вручення стипендії.

Навчатися в Китаї дуже цікаво, адже тут ви можете познайомитися із людьми з усього світу, які приїжджають працювати або ж вчити китайську мову. Якщо ви думаєте, що китайська мова дуже складна, то ви не помиляєтеся. Але зі знанням англійської в Пекіні ви не пропадете, адже майже всюди є надписи англійською (в деяких туристичних місцях навіть російською), більше того сучасна китайська молодь говорить англійською. Так як я навчаюся в Уманському державному педагогічному університеті на факультеті іноземних мов, я мала змогу відвідати деякі китайські школи. Навчатися дітям складно, адже за період початкової школи вони мають вивчити понад 7000 ієрогліфів. Крім того турботливі батьки віддають дітей на різноманітні додаткові заняття навіть на вихідних, тож відпочивати китайським школярам ніколи.

Китайські викладачі розумні, привітні і дуже гостинні. Так професор Сьу запросила нас до себе додому. А із професором Джаном ми відвідали храм Конфуція.  Окрім китайських викладачів, в університеті працюють професори з Канади, Англіїї, США. Дуже часто університет організовує міжнародні конференції, в яких можна взяти участь або просто відвідати. На моїй програмі навчання відбувається англійською мовою, за бажанням можна обрати предмети, які викладають китайською.

Навчання в Китаї – чудова можливість для подорожей. Так, цього року я відвідала колишню столицю Китаю  – Сіан і зробила фото із Теракотовою армією імператора Цинь Шихуанді  (одне із 7 чудес світу).

У 2019 році в Пекіні проходила міжнародна садово-паркова виставка «ЕКСПО-2019», яку я з радістю відвідала. Тут були представлені справжні витвори мистецтва.

Щорічно університет організовує поїздку для іноземних студентів на Велику китайську стіну. Тут можна відчути могутність і велич китайського народу.

Бажаєте також відвідати Китай та мати досвід навчання в цій країні? – Вступайте на факультет іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини!

" data-title="НАВЧАННЯ В КИТАЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ">