Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
26.02.2020
Офіційний сайт УДПУ

НАВЧАЛЬНИЙ РІК У ПОРТУГАЛІЇ

22.10.2015 Uncategorized

Cвоїми враженнями про навчання в Португалії ділиться Котовщук Анастасія, студентка 32 групи факультету іноземних мов УДПУ. «Родом я з маленького містечка Мала Виска, що на Кіровоградщині. Навчалась у місцевій гімназії в гуманітарному класі, захоплювалась англійською і німецькою мовами і мріяла побачити світ. Пізніше вступила до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на факультет іноземної філології в надії втілити свої мрії в реальність.
Дізнавшись про програму «Eminence», відразу зацікавилась умовами участі. Закінчила курси по підготовці до IELTS на факультеті іноземних мов, які в подальшому підтвердили надзвичайну ефективність.
Після здачі мовного тесту, відправки документів і листів в університети настав період очікування результатів. Маючи надію на краще, я отримала лист про зарахування до португальського університету в Порто (Universida de do Porto, Portugal).
Ці всі старання, посилене навчання не були марними, адже, опинившись в Португалії, мені стало зрозуміло, за що боролась.
Програма Erasmus Mundus – це прекрасна можливість побачити світ і поглинути у новий досвід. Тож не гайте часу, пробуйте, працюйте і все вийде!
Висловлюю щиру подяку декану факультету іноземних мов професору Бріт Н. М.та професору Заболотній О. А. за надану допомогу та підтримку в організації моєї мобільності».

7Gg4eFzs9Eo 20151017_181820 HcosNpflzeY HG2uEHf9M1k WPEkmuGy3Vk