23 вересня 2021 року на факультеті іноземних мов відбулася настановча конференція з навчальної педагогічної практики для здобувачів вищої освіти ОС «бакалавр» денної форми навчання І курсу 14с групи та ІІ курсу 21, 22 та 23 груп, які навчаються за спеціальністю 014.021 Середня освіта. Англійська мова і література.
У системі педагогічної освіти одним з центральних розділів підготовки фахівців є практика, яка дає можливість закріпити теоретичні знання, виробити уміння і навички самостійної діяльності по вихованню і навчанню здобувачів середньої освіти, оволодіти навичками навчально-методичної роботи. Практична підготовка здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» факультету іноземних мов має наскрізний характер і відбувається впродовж вивчення всього курсу методики навчання англійської мови під час педагогічної практики в закладах освіти. Перший етап навчальної практики має назву «Кероване спостереження» і відбувається у першому та другому семестрах впродовж першого року вивчення курсу методики. Здобувачі вищої освіти мають можливість спостерігати за роботою досвідчених вчителів та пов’язати набутий досвід з навчальним матеріалом курсу. Щоб цей процес відбувався цілеспрямовано, здобувачі вищої освіти виконують завдання для спостереження, розроблені робочою групою спільного проекту МОН України та Британської Ради в Україні «Шкільний вчитель нового покоління». Кероване спостереження відбувається 1 раз на два тижні (один повний день, мінімум 4 аудиторні години).

Керівник практик по факультету іноземних мов кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз ознайомила присутніх з розподілом здобувачів за базами практики та призначенням групових керівників – методистів з англійської мови від кафедри англійської мови та методики її навчання.
Присутні на конференції групові керівники кандидат філологічних наук, доцент Геннадій Леонідович Прокоф’єв, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Вікторівна Капелюшна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської мови та методики її навчання Ангеліна Іванівна Колісніченко оприлюднили завдання практики, критерії оцінювання та перелік звітних матеріалів практики, а також провели для здобувачів вищої освіти своїх груп інструктаж з техніки безпеки і охорони праці, наголосили на необхідності дотримуватися обмежувальних протиепідемічних заходів у період проходження практики.
Бажаємо нашим студентам плідної роботи і зростання у професії вчителя англійської мови!

" data-title="НАВЧАЛЬНА ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «БАКАЛАВР» Іс та ІІ КУРСІВ">