21 вересня 2021 року на факультеті іноземних мов відбулася настановча конференція з навчальної педагогічної практики для здобувачів вищої освіти ОС «бакалавр» денної форми навчання ІІ курсу 24с групи, які навчаються за спеціальністю 014.021 Середня освіта. Англійська мова і література та ІІІ курсу 31, 32 та 33 груп, які навчаються за спеціальністю 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)).
Відкрила роботу конференції декан факультету іноземних мов кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Сергіївна Постоленко, яка привітала студентів із можливістю здійснення їхнього професійного розвитку у реальних умовах освітнього процесу у закладах освіти, та представила групових керівників – методистів від кафедри англійської мови та методики її навчання кандидата педагогічних наук, доцента Олену Павлівну Бевз, кандидата педагогічних наук, доцента Аллу Степанівну Гембарук.
Керівник практик по факультету іноземних мов кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз ознайомила присутніх з наказом ректора УДПУ імені Павла тичини професора Олександра Івановича Безлюдного про направлення здобувачів на практику та призначення групових керівників – методистів з англійської мови.

Практику здобувачі вищої освіти проходитимуть у таких закладах освіти міста Умані: Уманській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 8 Уманської міської ради Черкаської області, Уманській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 4 Уманської міської ради Черкаської області, спеціалізованій школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням англійської мови Уманської міської ради Черкаської області, Уманській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 14 Уманської міської ради Черкаської області, Уманській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 5 ім. В.І.Чуйкова Уманської міської ради Черкаської області, Уманській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 9 Уманської міської ради Черкаської області. Адміністрація факультету іноземних мов висловлює вдячність директорам закладів освіти Сорокіну Сергію В’ячеславовичу, Бугерук Ользі Ігорівні, Шелепку Геннадію Анатолійовичу, Скарбовській Тамілі Михайлівні, Глущук Тетяні Іванівні за сприяння проходженню навчальної педагогічної практики здобувачами вищої освіти нашого факультету.
Практична підготовка здобувачів вищої освіти має наскрізний характер і відбувається впродовж вивчення всього курсу методики навчання англійської мови під час педагогічної практики в закладах освіти. Під час перебування у закладах освіти в ролі помічника вчителя англійської мови здобувачі вищої освіти займаються плануванням, мікровикладанням та надають посильну допомогу вчителям англійської мови, за якими вони закріплені. Груповий керівник – методист з англійської мови узгоджує розподіл здобувачів вищої освіти за вчителями англійської мови з керівником базового закладу освіти. Етап навчальної педагогічної практики «Асистент вчителя» відбувається 1 раз на тиждень (один повний день мінімум 4 аудиторні години).
Групові керівники провели для здобувачів своїх груп інструктаж з техніки безпеки і охорони праці, наголосили на необхідності дотримуватися обмежувальних протиепідемічних заходів у період проходження практики.

" data-title="НАВЧАЛЬНА ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «БАКАЛАВР» ІІс та ІІІ КУРСІВ">