Відкрила роботу конференції декан факультету іноземних мов кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Сергіївна Постоленко, яка наголосила на значущості практичної підготовки здобувачів вищої освіти для їхнього професійного зростання. Керівник практик по факультету іноземних мов кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз ознайомила присутніх з наказом ректора УДПУ імені Павла тичини професора Олександра Івановича Безлюдного про направлення здобувачів на практику та призначення групових керівників – методистів з англійської мови від кафедри англійської мови та методики її навчання.
Ця навчальна педагогічна практика передує виробничій практиці і покликана підготувати майбутніх фахівців до виконання функцій учителя англійської мови як з навчальної, так і з виховної роботи зі здобувачами середньої освіти у реальних умовах освітнього процесу. Методист з англійської мови Мальвіна Миколаївна Коломієць представила завдання практики та вказала на звітні матеріали, які необхідно подати для успішного проходження навчальної педагогічної практики. Групові керівники провели для здобувачів своїх груп інструктаж з техніки безпеки і охорони праці, наголосили на необхідності дотримуватися обмежувальних протиепідемічних заходів у період проходження практики.

" data-title="НАВЧАЛЬНА ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «БАКАЛАВР» ІІІс та ІV КУРСІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ">

8 жовтня 2021 року на факультеті іноземних мов відбулася настановча конференція з навчальної педагогічної практики для здобувачів вищої освіти ОС «бакалавр» заочної форми навчання ІІІ курсу 32с групи та ІV курсу 41 групи, які навчаються за спеціальністю 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)).