18 жовтня 2021 року на факультеті іноземних мов відбулася настановча конференція з навчальної педагогічної практики для здобувачів вищої освіти ОС «бакалавр» заочної форми навчання ІІІ курсу 31 групи, які навчаються за спеціальністю 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)) та ІІс курсу 22 групи, які навчаються за спеціальністю 014.021 Середня освіта. Англійська мова і література.
Декан факультету кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Сергіївна Постоленко відкрила роботу конференції і побажала студентам плідної праці і нових здобутків у професії вчителя. Керівник практик по факультету кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз ознайомила присутніх з розподілом за базами практики та призначенням групових керівників та методистів з практики. Студенти отримали детальну інформацію про завдання практики, перелік звітних матеріалів, критерії оцінювання роботи здобувачів під час практики. Також вони прослухали інструктаж з техніки безпеки і охорони праці, зокрема про необхідність дотримуватися обмежувальних протиепідемічних заходів.

" data-title="НАВЧАЛЬНА ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «БАКАЛАВР» ІІІ ТА ІІс КУРСІВ ЗАЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ">