14 лютого 2019 року на факультеті іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в рамках реалізації проекту Європейського Союзу Еразмус+ напряму Розвиток потенціалу вищої освіти/Жан Моне «Європейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні» був проведений науково-методичний семінар-тренінг «Європейські індикатори якості освітніх досліджень: досвід УАДО». До участі у семінарі були запрошені викладачі факультету іноземних мов.

Учасники зимової школи УАДО: доцент Олег Комар , викладач Ангеліна Колісніченко та аспіранти УДПУ Інна Кравчук і Анна Підгаєцька провели для учасників тренінг, метою якого було інформування викладачів про особливості підготовки та здійснення освітніх досліджень, ознайомлення з вимогами до академічних публікацій .

Під час проведення семінару-тренінгу учасники активно обговорювали питання щодо рейтингів університетів та оформлення академічних публікацій.

Підсумовуючи семінар-тренінг, до присутніх звернулась завідувач кафедри англійської мови та методики її навчання доцент Алла Степанівна Гембарук.

По завершенні заходу учасники отримали сертифікати про участь у семінарі.

" data-title="НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР-ТРЕНІНГ ДЛЯ ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКОГО СКЛАДУ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ «ЄВРОПЕЙСЬКІ ІНДИКАТОРИ ЯКОСТІ ОСВІТНІХ ДОСЛІДЖЕНЬ: ДОСВІД УАДО»">

По завершенні заходу учасники отримали сертифікати про участь у семінарі.