НАСТАНОВЧА ЗУСТРІЧ ЗІ СТУДЕНТАМИ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ

З вітальним словом до студентів звернулася декан факультету Постоленко Ірина Сергіївна. Вона зазначила, що заочна вища освіта передбачає великий блок самостійної роботи та ознайомила з особливостями навчання на вищезазначеній формі навчання.
Методист заочного відділу, Опришко Анна Юріївна, поінформувала студентів щодо організації процесу навчання на заочному відділенні, в деталях зупинившись на основних положеннях освітнього процесу, переліку дисциплін, що вивчатимуться в І семестрі, графіках та розкладі заліково-екзаменаційних сесій, а також термінах проведення консультпунктів.
Щиро вітаємо з початком навчального року та бажаємо успіхів!

" data-title="НАСТАНОВЧА ЗУСТРІЧ ЗІ СТУДЕНТАМИ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ">

4 вересня 2021 року на факультеті іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини відбулась настановча зустріч зі студентами І курсу ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр» заочної форми навчання. На зустрічі, котра відбувалася на платформі GoogleMeet, були присутні декан факультету Постоленко Ірина Сергіївна, методист заочного відділу Опришко Анна Юріївна та студенти факультету.
Щиро вітаємо з початком навчального року та бажаємо успіхів!