16.12.2019

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

18.10.2014 Uncategorized

18 жовтня о 9:30 в аудиторії 420 відбулася настановча конференція з педагогічної практики (виробничої) для студентів 5 курсу 51 та 52 груп факультету іноземної філології спеціальності Мова і література (англійська).

Студентам були представлені їхні керівники та методисти-предметники: Постоленко Ірина Сергіївна − к.п.н., доцент кафедри англійської мови та методики її викладання, Холод Ірина Василівна − викладач кафедри англійської мови та методики її викладання, Добридень Алла Володимирівна − к.п.н., доцент кафедри виховних технологій та педагогічної творчості, Поліщук Леся Борисівна – викладач кафедри світової літератури та слов’янських мов.

пр13

Під час конференції студенти отримали установки щодо програми практики та звітних матеріалів від заступника декана факультету іноземної філології з питань педагогічної практики к.п.н., доцента Бевз Олени Павлівни.

Бажаємо нашим студентам успішного проходження практики!