Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКОЇ ПРАКТИКИ

Переглядів 81
3 грудня 2019 року відбулася настановча конференція з науково-дослідницької практики для здобувачів освітнього ступеня «магістр» спеціальностей 035 Філологія та 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)) факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини. Метою такого виду практики є набуття магістрантами досвіду самостійної науково-дослідної роботи та опрацювання методики її проведення, поглиблення теоретичних знань із лінгвістики, основ перекладу, підбір фактичного матеріалу для написання випускної кваліфікаційної роботи, формування вмінь і навичок опрацювання наукових та інформаційних джерел. У ході конференції магістранти мали можливість ознайомитись із системою організаційних заходів, порядком проведення, укладення звітних матеріалів та підведення підсумків науково-дослідницької практики.

" data-title="НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКОЇ ПРАКТИКИ">