НАШІ СТУДЕНТИ НАВЧАЮТЬСЯ ЗА КОРДОНОМ НАВІТЬ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

імені Адама Міцкевича у Познані (Польща):
Я навчаюсь за програмою обміну студентів в Університеті Адама Міцкевича в Познані в Польщі. Хоч я тут відносно недовго, але за місяць перебування в мене склались лише позитивні враження. Перш за все, це неймовірно корисний досвід. Я обрала факультет англійської мови, де відвідую 4 пари англійської кожного тижня, але також я маю можливість взяти додаткові дисципліни з різних факультетів, тому додатково вибрала психологію, географію стійкої моди та плавання. Крім цього я вивчаю польську мову 10 годин в тиждень. Я не мала навіть базових знань з польської, тому що все моє навчання проходить англійською мовою. Але, оскільки я маю бажання вільно розмовляти польською, мені надали безкоштовні курси для вивчення, де у нас створилась група приблизно з 20 людей з різних країн світу. Це теж чудова можливість, щоб вивести свій рівень як англійської, так і польської розмовної на дійсно високий рівень.
Відверто кажучи, я в захваті від навчання. Тут всі пари проходять у формі діалогу між учнем та викладачем англійською мовою, тому такі пари мега цікаві. Особисто я всі домашні завдання виконую легко, швидко, а головне із задоволенням, бо на кожній парі ми готуємось до виконання домашнього, де нам надають буквально всю інформацію, правила і розказують, як його виконувати. Також мені дуже подобаються стосунки між викладачем та студентом і те, як оцінюють домашні завдання. Наприклад, коли нам потрібно написати есе, вчитель щоразу наголошує, що всі ми індивідуальні, з різними точками зору та баченням на ті чи інші поняття, тому немає неправильних домашніх. Також під час пар викладачі часто кажуть: «Особисто я вважаю, що краще виконувати домашнє завдання в такій формі, притримуючись таких правил, але ви можете робити так, як ви це відчуваєте, бо це ваше домашнє завдання». Вони дають можливість виражати свою точку зору, тому і не ділять нічого на «правильно/неправильно». Якщо навіть є граматичні помилки, вчителі все пояснять, виправлять, це не є великою проблемою, щоб хвилюватись, що рівень англійської поки що не на найвищому рівні, тому мені дуже подобається цей підхід до навчання.
Живу я в гуртожитку «Zbyszko» в двохосібній кімнаті, ванна у нас своя, знаходиться в кімнаті. Є 2 спільні кухні на поверх. Пральна машина одна на поверх, тому часом буває неможливо взяти ключ від неї і потрібно шукати 4-7 днів вільну пральню. Але умови тут чудові, хоч до цього я не жила в гуртожитку, саме тут можна отримати незабутній життєвий досвід, хоча в той же час це не викликає сильного дискомфорту. Тому всім, хто планує їхати на навчання сюди, я дійсно рекомендую жити саме в гуртожитку. Також на зв’язку в Польщі є Констянтин Мазур – людина, яка допоможе, підскаже, порадить і взагалі буде на зв’язку весь час, адже студентами по обміну він дуже опікується. Вчора, наприклад, ми мали прогулянку в парку зі студентами по обміну з України. Я дійсно раджу поїхати на навчання саме сюди, особливо якщо це ваш перший досвід навчання за кордоном.
Також хочу подякувати своєму Університету, декану факультету іноземних мов, Постоленко Ірині Сергіївні, моєму куратору Сушкевич Ользі Валентинівні, Кривошеї Ігорю Івановичу та відділу Міжнародних зв’язків за те, що дають такі неймовірні можливості приїхати навчатись тут, отримати незабутній досвід, за те, що допомогали з усіма питаннями, з вибором дисциплін, факультету в Польщі, знаходяться весь час на зв‘язку зі мною, якщо виникають якісь питання та просто дають практичні поради для життя в Познані”.

" data-title="НАШІ СТУДЕНТИ НАВЧАЮТЬСЯ ЗА КОРДОНОМ НАВІТЬ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ">

Студентка факультету іноземних мов Вікторія Лещенко ділиться своїми враженнями від навчання у партнерському університеті – Університеті імені Адама Міцкевича у Познані (Польща):