26.02.2020

НАГОРОДИ УРОЧИСТОЇ АКАДЕМІЇ

19.05.2014 Uncategorized

Гарною традицією нашого університету є Урочиста Академія, де вшановуються наукові досягнення та творчі здобутки професорсько-викладацького складу університету.

урочиста академыя

Цьогорічна Урочиста Академія відзначила наукову діяльність факультету іноземної філології в кількох номінаціях:

• Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та практики англійської мови Лаухіна І. С. нагороджена грамотою відділу освіти Уманської міської ради за вагомий внесок у розвиток освіти і науки, плідну працю на ниві формування майбутніх педагогів, впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес вищої школи, наукове і навчально-методичне забезпечення вищої освіти України та з нагоди відзначення Дня науки.

Лаухына

• Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземних мов Загоруйко Л.О. нагороджена грамотою Уманської районної ради за успіхи в науково-дослідницькій роботі, значний вклад у галузь педагогічної науки та порівняльної педагогіки  та з нагоди Дня науки.
  • ІІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт – магістранта Чумак Анна, науковий керівник – Білецька І. О.

Серед досягнень факультету на теренах наукової діяльності факультету:

• успішний захист докторської дисертації кандидатом педагогічних наук, доцентом, проректором з міжнародної діяльності УДПУ імені Павла Тичини Заболотною Оксаною Адольфівною;
  • успішний захист кандидатської дисертації викладачем кафедри англійської мови та методики її викладання Бондарук Янни Володимирівни.

Бажаємо нашим науковцям не зупинятись на досягнутому, йти впевнено вперед та легко долати перешкоди на науковій ниві.