НА ШЛЯХУ ДО ПІЛОТУВАННЯ НОВОЇ ПРОГРАМИ З МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

У період з 19 квітня – 26 квітня 2015 року відбувся черговий семінар для членів робочої групи спільного проекту МОН України та Британської Ради в Україні «Шкільний учитель нового покоління».

Наш університет традиційно представляли Оксана Заболотна, д. пед. наук, професор кафедри іноземних мов, Алла Гембарук, к. пед. н, доцент кафедри англійської мови та методики її викладання, Олена Бевз, к. пед. н, доцент кафедри англійської мови та методики її викладання. Учасники семінару під керівництвом консультанта Проекту Рода Болайто, академічного директора інституту вивчення мов, м. Норідж, працювали над розробкою нової програми з «Методики навчання англійської мови», пілотування якої розпочнеться з 01 вересня 2015-2016 н.р.

1
У рамках роботи семінару члени робочої групи взяли участь у Міжнародній конференції, яка проводилася 24-25 квітня 2015 р. Міжнародною асоціацією учителів англійської мови, що стало чудовою нагодою для презентації проекту «Шкільний учитель нового покоління».

2 3
Виступи членів робочої групи Проекту Вікторії Іваніщевої, Алли Гембарук, Інни Самойлюкевич, Катерини Худик викликали неабиякий інтерес в учасників конференції.

4 5  (1) 6 7 (1)
Учасники проекту «Шкільний учитель нового покоління» відкриті до співпраці.

8

" data-title="НА ШЛЯХУ ДО ПІЛОТУВАННЯ НОВОЇ ПРОГРАМИ З МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ">

1

2 3

4 5  (1) 6 7 (1)
Учасники проекту «Шкільний учитель нового покоління» відкриті до співпраці.

8