МРІЇ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ – ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ

«Колись ще у школі я почула прекрасне прислів’я від своєї вчительки англійської мови, що змінило моє життя – «Чим<!більше мов знаєш, тим більше разів ти людина». Саме цей вислів і неймовірне бажання пізнавати світ привели мене у стіни рідного УДПУ імені Павла Тичини на факультет іноземних мов, адже я знала, що це чи не єдиний університет в Україні, що має контракти з іншими ВНЗ Європи.
Навчання давалось нелегко, адже матеріалу багато, все нове і незвичне, хотілось всього і одразу. Різні гуртки, студентська рада, тематичні вечори……..Треба було все встигати, але 24 години замало для реалізації всіх планів. Проте безсонні ночі і наполеглива праця невдовзі дали свої плоди.
З’явилась можливість подати документи на навчання закордоном, програма “Erasmus”. До того часу я вже встигла вступити в Колегіум міжінституційних індивідуальних гуманітарних студій (МІГуС), цілком присвятити себе вивченню нової інформації, і навіть забути мрію про подорожі.
Вирішила випробувати свою вдачу і подала документи. І знаєте, що сталось? Я пройшла! Мене обрав португальський університет в прекрасному місті Порто. Щастю не було меж. Я довела сама собі, що можливо абсолютно все, якщо працювати не покладаючи рук і використовувати будь-які можливості.
Португалія мене прийняла як рідну і там я зрозуміла, що навчання – то і є квиток у майбутнє, ну і квиток в інші країни світу також.
Повернувшись після річного проживання за кордоном, рік в УДПУ пролетів непомітно і уже не так складно, але всидіти на місці було неможливо. Після випуску з МІГуСу та бакалаврату ФІМ доля запропонувала мені ще одне випробування-подарунок – поєднання двох магістратур за допомогою програми подвійного диплому між УДПУ імені Павла Тичини та польським університетом імені Адама Міцкевича. Я не змогла упустити таку можливість і зараз вважаюсь магістранткою двох престижних ВНЗ, двох різних країн.
Читаючи це, частина подумає, що це все казки і неможливо без грошей або зв’язків, частина – просто пролистає далі, а когось вразить моя коротка історія і саме ці люди вирішать спробувати, ризикнути пірнути в світ цікавого та корисного навчання, яке має сенс.
Прошу лиш пам’ятати, що просто не буде, ви будете постійно вчитись і кожну секунду навчатись чомусь новому, але весь той багаж знань знайде свою реалізацію у сотнях програм, якщо ви будете достатньо сміливими щоби спробувати!
Мрійте! Працюйте! Ризикуйте! Все можливо, якщо Ви того дійсно хочете!»

Анастасія Котовщук, магістрантка факультету іноземних мов

" data-title="МРІЇ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ – ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ">

Мрійте! Працюйте! Ризикуйте! Все можливо, якщо Ви того дійсно хочете!»

Анастасія Котовщук, магістрантка факультету іноземних мов