МОЖЛИВОСТІ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ БЕЗМЕЖНІ

На зустрічі студенти ознайомилися з діяльністю Регіонального центру міжнародних мовних іспитів ECL та ESOL, що працює на базі нашого університету та з можливістю проходження літнього стажування в Німеччині.

Запрошуємо усіх, хто бажає взяти участь у програмах обміну, у відділ міжнародних зв`язків, що знаходиться за адресою: вул. Садова 2, корпус №1 Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кабінет №220.

" data-title="МОЖЛИВОСТІ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ БЕЗМЕЖНІ">

Відмінною рисою факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини вважається міжнародна діяльність. Завдяки вивченню англійської, німецької, французької та іспанської мов наші студенти мають змогу навчатися за програмами обміну у багатьох країнах світу. 9 вересня 2021 року в навчальній аудиторії №420 відбулася зустріч студентів І та ІІ курсу ОС «Бакалавр» денної форми навчання з провідними фахівцями відділу міжнародних зв`язків УДПУ імені Павла Тичини. Випускники факультету іноземних мов, Дубов Валентин Борисович та Невдахін Микита Андрійович, розповіли про програми мобільності, які доступні в нашому університеті, про можливість отримання подвійного диплому, а також поділилися власним досвідом навчання закордоном.