«МОЛОДА ГВАРДІЯ» – МІСЦЕ, ДЕ ЗБУВАЮТЬСЯ МРІЇ

«Що ви очікуєте їдучи в нове місто? Звичайно розваг, прогулянок та багато вільного часу. Так було і зі мною. Я чекала на все це з нетерпінням, але все сталось не так, як гадалось. Ми приступили до праці з першого дня, дня приїзду.

5kcWci5LDw8

Чекали приїзду дітей ми з нетерпінням. Ми очікувавли якоїсь феєрії, але сталось не так, як гадалось. Всі думали, що все буде легко, але це було не так. Було багато моментів коли ми розчаровувались, хотіли скласти речі і поїхати додому, не чекаючи кінця зміни, але ми все пройшли та витерпіли.

a7t1pWluyRI

Протягом зміни як діти, так і педагоги-організатори були задіяні в таборових та загонових справах, саме ці справи дали нам змогу зреалізувати всі наші таланти. Я була залучена як звукорежисер, актор, танцівник та декоратор. Можна зі сміливістю сказати що молода гвардія відкриває таланти. Також протягом зміни діти відвідують гуртки та секції і разом з ними ми, педагоги- організатори, можемо ходити та дізнаватись щось нове. Особисто я відвідала такі гуртки як: «Англійська мова» та «Чарівна стрічка». На англійській мові я була лише один раз, хотіла побачити які ж методи використовуються з дітьми для вивчення мови.

На гуртку «Чарівна стрічка» я спробувала зробити вінок в українському стилі і це мені вдалось. В подальшому цей вінок залишається в костюмерній дитячого центру, щоб діти та педагоги-організатори могли використовувати їх на виступах.

Ywx3lVRIWug

«Молода гвардія» – це місце, де здійснюються мрії, тому що тільки дитячий центр дає змогу розкрити себе з різних сторін, а саме – з найкращих. Якщо ви запитаєте мене чи жалкую я, що одного весняного дня я пішла на випробування? Я з впевненістю скажу «Ні» і буду рада повернутись сюди ще не один раз…».

Катерина Кроть, студентка 34 групи факультету іноземної філології.

" data-title="«МОЛОДА ГВАРДІЯ» – МІСЦЕ, ДЕ ЗБУВАЮТЬСЯ МРІЇ">

5kcWci5LDw8

a7t1pWluyRI

Ywx3lVRIWug

Катерина Кроть, студентка 34 групи факультету іноземної філології.