МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС МОЛОДИХ БАЛЕТМЕЙСТЕРІВ “DANCE GENERATION”

25 лютого 2018 року учасники народного хореографічного колективу профспілок України “Inspiration” факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на чолі із керівником Анастасією Криворотенко взяли учаcть у І Міжнародному конкурсі молодих балетмейстерів “Dance generation”, який відбувся у концертній залі Київського університету імені Бориса Грінченка. Головною метою заходу був пошук нових яскравих балетмейстерських робіт та молодих талановитих виконавців. Конкурс оцінювало високопрофесійне журі: старший викладач танцю Університету Де Монтфорт у Лестері (Великобританія) Джо Бреслін, народна артистка України, професор кафедри хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка, головний балетмейстер Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва Тетяна Боровик, заслужений артист України, доцент кафедри хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка, головний балетмейстер Оперної студії Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського В’ячеслав Вітковський, балетмейстер-постановник, керівник “Santha dance studio”, викладач контактної імпровізації Київського національного університету культури і мистецтв Руслан Баранов.
Керівник колективу представила на конкурсі балетмейстерську роботу “Весняні барви“, яку достойно виконали учасники колективу – студенти факультету іноземних мов Ірина Грабова (13 група), Ольга Кожевнікова (13 група), Дар’я Дзьома (21 група), Марина Мостіпан (21 група), Іванна Медведчук (23 група) та Марина Лелека (43 група). За рішенням журі, учасники колективу “Inspiration” та їх керівник отримали Диплом ІІ ступеня та цінні нагороди.
Висловлюється щира вдячність декану факультету іноземних мов, кандидату педагогічних наук, доценту Постоленко Ірині Сергіївні за допомогу в організації поїздки та голові профкому УДПУ ім. П. Тичини Хитруку Валентину Івановичу за транспортування учасників.

" data-title="МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС МОЛОДИХ БАЛЕТМЕЙСТЕРІВ “DANCE GENERATION”">