МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС ”ВІЙНА, МИР І ОСВІТА”

23 – 26 липня в Лондоні уже 34-й раз відбулася міжнародна зустріч, яка зібрала світову академічну спільноту з метою обговорення історичних уроків війни та миру, а також їх впливу на освіту. Участь українських представників – професора кафедри іноземних мов, доктора педагогічних наук Оксани Заболотної та аспіранта Тетяни Коляди – була досить символічною, як відзначили під час дискусії учасники конференції, які побажали, щоб в Україну замість війни прийшли мир і високоякісна освіта.

О.Заболотна.jpg1

Таня Коляда

Під час конференції організатори запропонували учасникам відвідати оновлений Музей імперіалістичних воєн. Сама експозиція і спосіб її представлення вразили гостей тим, наскільки доступно і цікаво візуалізовано події. Торкаючись речей, приводячи їх у дію, розглядаючи 3-D х зображення, слухаючи розповіді очевидців відвідувачі Музею ніби переносяться в часі, стаючи учасниками далеких подій початку ХХ ст.

О.Заболотна

Бібліотека найвідомішого в світі центру історико-педагогічних досліджень – Інституту освіти Лондонського університету – відкрила гостям свої фонди. Наукове спілкування продовжувалося і за межами сесійних зал – у холах, де ставало ясно, що у більшості країн, де сьогодні панують війна і неспокій, сподівання на краще пов’язані саме з розвитком освіти.

конференцыя Лондон

Учасники конференції дійшли висновку про те, що науковці можуть вкласти свій посильний внесок як у вдосконалення освітньої галузі, так і в урегулювання проблем війни і миру.

" data-title="МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС ”ВІЙНА, МИР І ОСВІТА”">

О.Заболотна.jpg1