12 травня доценти кафедри англійської мови та методики її навчання Ольга СУШКЕВИЧ та Ольга ЯЛОВЕНКО взяли участь у пленарному засіданні Всеукраїнської науково-практичної конференції «Міжкультурна комунікація у професійній підготовці майбутнього педагога ХХІ століття», яка проходила на базі Рівненського державного гуманітарного університету. Уманський державний педагогічний університет ім. П. Тичини є співорганізатором конференції, доцент Ольга ЯЛОВЕНКО – членом організаційного комітету.
На початку конференції професор Олег КОМАР звернувся до учасників з вітальним словом.
Ольга СУШКЕВИЧ представила свою тему «Стереотипні конфліктогени у міжкультурній комунікації», в якій розкрила сутність понять, а також аналіз того, як відбувається стереотипізація на різних рівнях мови, яким чином вона кодується у свідомості мовців з подальшим безпосереднім вираженням у міжкультурній комунікації. Пані СУШКЕВИЧ продемонструвала означені явища на прикладах.

Спираючись на автентичні тексти, Ольга ЯЛОВЕНКО проаналізувала окремі види невербальної комунікації. Саме паралінгвістика дозволяє інтерпретувати текст «глибше», адже інтертекстуальний підхід, міжтекстові співвідношення надзвичайно важливі для майбутнього філолога-перекладача.
Всі учасники конференції піднімали надзвичайно важливі теми, пов’язані з підготовкою вчителя ХХІ ст. і окреслювали перспективи подальших наукових розвідок і співпраці.

" data-title="«МІЖКУЛЬТУРНА КОМУНІКАЦІЯ У ПРОФЕСІЙНІЙ ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНЬОГО ПЕДАГОГА ХХІ СТОЛІТТЯ»">