МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ

22 жовтня 2021 року відбулося спільне організаційне засідання науковців-консультантів, членів Регіонального центру МАН Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та учителів-керівників учнівськими дослідженнями в МАН.
Відкрила засідання проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор Годованюк Тетяна Леонідівна, яка запропонувала увазі присутніх короткий огляд основних здобутків діяльності Регіонального центру МАН при Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини за минулий навчальний рік.
Доповнила інформацію про результати роботи Малої академії наук у 2020-2021 навчальному році керівник Центру професійного розвитку педагогічних працівників управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради Інна Михайлівна Трохименко. Вона також зауважила, що у цьому навчальному році працюватимуть 22 секції МАН і вже подано 36 робіт до участі у конкурсі, що на 7 робіт більше, ніж у попередньому році.
Перспективи роботи, завдання та систему наукових заходів, розроблених в університеті для залучення талановитої учнівської молоді до участі в МАН окреслила керівник Регіонального центру МАН, кандидат філологічних наук, доцент Тетяна Миколаївна Тищенко.
Роботу секції англійської мови Малої академії наук на факультеті іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини очолює кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз.
Запрошуємо обдаровану молодь, яка цікавиться здійсненням наукових розвідок з англійської мови до участі у МАН.

" data-title="МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ">