MAKING A DIFFERENCE IN THE LIVES AND LEARNING OF ALL CHILDREN

22 жовтня 2021 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини пройшла гостьова лекція Кеті Бонавіц – професорки спеціальної освіти, директорки програми MA SPED Университету Вефіля (Міннесота) – Bethel University (Minnesota), на тему: “Making a Difference in the Lives and Learning of All Children”. Студенти факультету іноземних мов не могли пропустити нагоди доєднатися до лекції унаслідок постійного прагнення до удосконалення навичок комунікації з носіями мови, пошуку нових знань та досвіду.
Під час своєї розповіді лекторка звернула увагу на поняття інклюзії в закладах вищої освіти. Вона підкреслила, що дітей з розладами аутистичного спектру на сьогоднішній день є величезна кількість, але при цьому вони знаходяться в певній ізоляції від звичного для всіх освітнього процесу. Пані Бонавіц розповіла про складнощі, з якими зіштовхуються вчителі, які працюють з учнями з аутизмом, а також про методи і вправи, які зроблять цей процес комфортнішим як для самих діток, так і для вчителів.
Лекція мала комунікативний характер. Слухачі брали активну участь в обговоренні і долучалися до інтерактивних практичних завдань, які запропонувала лекторка. Наші студенти з великим задоволенням слухали лекцію, а також задавали уточнюючі запитання.

" data-title="MAKING A DIFFERENCE IN THE LIVES AND LEARNING OF ALL CHILDREN">