ЛИШЕ В ПАРТНЕРСТВІ МОЖНА ДОСЯГТИ УСПІХУ

18 жовтня 2013 року на факультеті іноземної філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулося засідання круглого столу «ПАРТНЕРСТВО УНІВЕРСИТЕТІВ, ШКІЛ І НЕУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У ПІДГОТОВЦІ ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ».

У засіданні взяли участь усі зацікавлені сторони – учителі міста Умань, Уманського й Монастирищанського районів, викладачі Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка, Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини, представники Британської Ради в Україні і представники Корпусу Миру.

Учасники дискусії прослухали презентації про два проекти, присвячені партнерству у підготовці вчителів англійської мови.
Перший з них – «Партнерство школи й університету: український досвід професійного розвитку вчителів» – представила декан факультету іноземних мов Ніжинського державного університету, кандидат педагогічних наук, доцент Світлана Тезікова. Цікавим для усіх присутніх став досвід реалізованого проекту, який дав змогу підвищити якість підготовки ніжинських фахівців у галузі викладання англійської мови і виявити сучасні потреби університетської фахової підготовки, притаманні глобалізованому світу.

DSC_299911

Другий проект – «Шкільний вчитель нового покоління», – зініційований Міністерством освіти і науки України і Британською Радою в Україні, перебуває на початковому етапі. Його представила менеджер із проектів та партнерських зв’язків Британської ради в Україні Вікторія Іваніщева.

DSC_303211

До дискусії долучилися всі зацікавлені сторони, які, незважаючи на відмінність висловлених думок, дійшли висновку про те, що лише за умови злагодженої роботи усіх партнерів – школи, університету і громадських організацій – підготовка шкільних учителів англійської мови може бути успішною.

" data-title="ЛИШЕ В ПАРТНЕРСТВІ МОЖНА ДОСЯГТИ УСПІХУ">

DSC_299911