ЛІТНЯ ШКОЛА В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Викладачі факультету іноземної філології постійно працюють над підвищенням свого професійного рівня. Літній період не є виключенням. З 07 по 11 липня 2014 року професор Заболотна О.А., доценти Гембарук А.С. та Бевз О.П. брали участь у літній школі, яка проводилася в Івано-Франківську, та успішно закінчили 24-годинний курс для викладачів-тренерів. Літня школа проводилася у рамках спільного проекту Британської ради в Україні та Міністерства освіти і науки України «Шкільний вчитель нового покоління».

літня школа Івано франківськ

Учасники працювали над такими темами: Управління змінами, Ключові вміння викладача-тренера, Планування занять, Спостереження за ходом уроку та його аналіз.

літня школа Івано франківськ.jpg1

Набутий досвід сприятиме підвищенню як фахового рівня, так і ефективності навчального процесу.

" data-title="ЛІТНЯ ШКОЛА В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ">

літня школа Івано франківськ