ЛІТНЯ ШКОЛА У МІСТІ ПОЗНАНЬ

Кандидат філологічних наук, доцент Піонтковська Тетяна Олександрівна візьме участь у літній школі «News Literacy», що проводитиметься спільно з факультетом політичних наук та журналістики університету Адама Міцкевича у м. Познань (Adam Mickiewicz University) та університетом Стоуні Брук, Нью – Йорк (Stone Brook University) у м. Познань з 8 по 16 липня 2015 року. Участь у літній школі відбуватиметься у межах проекту Eminence програми Erasmus Mundus.

piontk

" data-title="ЛІТНЯ ШКОЛА У МІСТІ ПОЗНАНЬ">