ЛАСКАВО ПРОСИМО! ЛЕГКОГО ТА УСПІШНОГО НАВЧАННЯ!

4 вересня 2022 року в онлайн форматі відбулася зустріч здобувачів вищої освіти 1 курсу ОС «Бакалавр» заочної форми навчання факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини із адміністрацією факультету іноземних мов. З вітальним словом до першокурсників звернулася декан факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Сергіївна Постоленко, яка розповіла про особливості організації освітнього процесу на заочній формі навчання. Студенти дізналися про графік освітнього процесу, консультаційні пункти, які відбуваються по суботах кожні два тижні, особливості оцінювання та форми контролю. Методист заочної форми навчання Анна Юріївна Соловей ознайомила студентів з графіком проведення сесії на заочній формі навчання та організацією освітнього процесу дистанційно, а саме, як працювати на заняттях в Moodle – інформаційно-освітньому середовищі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Бажаємо нашим першокурсникам легкої адаптації та успіхів у навчанні!

" data-title="ЛАСКАВО ПРОСИМО! ЛЕГКОГО ТА УСПІШНОГО НАВЧАННЯ!">

Бажаємо нашим першокурсникам легкої адаптації та успіхів у навчанні!