ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО РОДИНИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Метою батьківських зборів, на яких були присутні батьки та студенти 1 курсу , було повідомити батьків про особливості навчання та відвідування у першому семестрі, про умови проживання у студентському містечку університету та про виховну діяльність на факультеті.
Перед батьками першокурсників виступила декан факультету іноземних мов, кандидат педагогічних наук, доцент Постоленко Ірина Сергіївна, яка розповіла про період адаптації студентів-першокурсників, окреслила основні проблеми навчання, побуту та виховання студентів на факультеті, закликавши до співпраці батьків з куратором.

Інформативним для батьків став виступ заступника декана із навчальної роботи Казак Юлії Юріївни. Вона ознайомила присутніх із особливостями заліково-екзаменаційної сесії та атестації.
Про ще одну важливу частину адаптації студентів, а саме виховну роботу з першокурсниками на факультеті, розповіла Солодчук Альона Валеріївна, заступник декана із гуманітарно-соціалізаційної роботи, повідомивши, що окрім навчального процесу наші першокурсники мають можливість проявити свої таланти та відповідальність у різноманітних факультетських та університетських заходах.

Родзинкою зустрічі також став виступ заступника декана по міжнародній діяльності Сушкевич Ольги Валентинівни. Ольга Валентинівна зазначила що, саме на нашому факультеті створені усі умови для високої професійної мовної підготовки та непересічних можливостей міжнародних програм, які відкривають нові горизонти європейських стандартів освіти та мультикультурне середовище спілкування . Поряд із поточними заняттями постійно діють курси іноземних мов, які готують до міжнародної сертифікації знань. Щорічно подаються грантові заявки для отримання нових місць для академічних обмінів. Факультет проводить заходи міжнародного рівня та активно долучається до роботи над міжнародними науковими проектами. І усе це завдяки колективу, який самовдосконалюється щоденною наполегливою працею.
Отож, подія, яка відбулася на факультеті, об’єднала “новачків” і дала їм відчути перші нотки студентського життя..

Щиро бажаємо всім першокурсникам активної участі в житті та розвитку університету. Нехай здобуті знання стануть щасливим квитком до здійснення всіх їхніх мрій.

" data-title="ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО РОДИНИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ">

На початку нового навчального року наш факультет поповнився новою зміною першокурсників. Однією з найважливіших подій в житті кожного першокурсника є посвята в студенти та перші батьківські збори.

Співпраця викладачів із батьками студентів є надзвичайно важливою і дієвою ланкою роботи, адже вона сприяє розвитку у студентів стійких переконань, відповідальності за навчання, особистісному розвитку та формуванню у них життєвих цінностей.