КИТАЙСЬКІ ВУЗЛИКИ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ СТУДЕНТІВ

28 жовтня 2014 року на факультеті іноземної філології відбулася зустріч студентів 25 групи із викладачем китайської мови Луганського національного університету Чень Ліном, який провів майстер-клас із мистецтва плетіння китайських вузликів та ознайомив студентів нашого факультету із символікою їх декоративного оздоблення, що є частиною великої культури Китаю.

зустрыч з викладачем 3

зустрыч з викладачем

Студенти активно брали участь у майстер-класі та власноруч зробили для себе сувеніри, які нагадають їм у майбутньому про корисний досвід, отриманий на занятті Чень Ліна.

зустрыч з викладачем 1
З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі, які ознайомлять студентів факультету іноземної філології з чисельними доробками китайської культури!

зустрыч зв икладачем 2

" data-title="КИТАЙСЬКІ ВУЗЛИКИ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ СТУДЕНТІВ">